alisameti1362 alisameti1362 .

alisameti1362

مودم ADSL چیست و چگونه کار میکند:

یکی از ابزارهای رایانه ای وپرکاربرد برای اتصال دو کامپیوتر به هم ، که البته این دو کامپیوتر میتوانند هرکدام شبکه ای از رایانه ها باشند ، مودم است.


برای اینکه متوجه نحوه کار یک مودم ADSL بشویم ، باید ابتدا در مورد نحوه کار مودم های DSL ، صحبت کنیم. اتصال DSL یک ارتباط پرسرعت است که کاربران میتوانند هنگام اتصال به اینترنت از خطوط تلفن هم استفاده کنند.این نوع از مودم ها نسبت به مودم های دیگر از سرعت بیشتری برخوردار است و نیازی به سیم کشی جدید نیز ندارد. با این وجود این باید به این موضوع دقت کنید که هنگام استفاده و اتصال به اینترنت هرچقدر فاصله تا مرکز خدمات کمتر باشد ، سرعت بیشتر می شود علاوه بر این سرعت انتقال اطلاعات هنگام دریافت بیشتر از ارسال است.

اتصالات ADSL شامل دو بخش است. یک قسمت شامل اتصالاتی است که کاربران مورد استفاده قرار می دهند و یک بخش شامل اتصالاتی است که شرکت های ارائه دهنده خدمات از آن استفاده میکنند. گیرنده ، فرستنده ای که توسط کاربران مورد استفاده قرار میگیرد میتواند مورد استفاده های دیگر هم برای کاربران داشته باشد. اما قطعه ی مورد استفاده توسط ارائه دهندگان برای اینکه کار کنند نیاز به قطعه ای به نام DSLAM دارد. DSLAM تعداد زیادی از اتصالات مخابره شده توسط کاربران را می گیرد و آنها را در یک اتصال قرار میدهد.


روند ارائه خدمات در بخش مودم پس از ارسال توسط مشتری


تعمیر مودم


برای تعمیر مودم خود اینجا کلیک کنید


http://digibaan.ir/%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1-%d8%aa%d8%ae%d8%b5%d8%b5%db%8c-%d9%85%d9%88%d8%af%d9%85/


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۴۰:۳۹ توسط:alisameti موضوع: نظرات (0)